Programmering

00:00 – 07:00
Non Stop WF!

07:00 – 10:00
Niels Kentie – Samen Wakker

10:00 – 12:00
Kees van de G – Koffie met Kees

12:00 – 14:00
Martin Van Der Linde – Van 12 tot (T)WEEFF

14:00 – 16:00
Henk Rustenburg – Henk in de middag

16:00 – 18:00
Het middagdipje

18:00 – 19:00
Samen de avond in

19:00 – 24:00
Non Stop WF!

00:00 – 07:00
Non Stop WF!

07:00 – 10:00
Niels Kentie – Samen Wakker

10:00 – 12:00
Kees van de G – Koffie met Kees

12:00 – 14:00
Martin Van Der Linde – Van 12 tot (T)WEEFF

14:00 – 16:00
Henk Rustenburg – Henk in de middag

16:00 – 18:00
Het middagdipje

18:00 – 19:00
Samen de avond in

19:00 – 21:00
Rob de Greeuw – New WEEFF

21:00 – 24:00
Non Stop WF!

00:00 – 07:00
Non Stop WF!

07:00 – 10:00
Niels Kentie – Samen Wakker

10:00 – 12:00
Kees van de G – Koffie met Kees

12:00 – 14:00
Martin Van Der Linde – Van 12 tot (T)WEEFF

14:00 – 16:00
Henk Rustenburg – Henk in de middag

16:00 – 17:00
Het middagdipje

17:00 – 18:00
Non Stop WF!

19:00 – 21:00
Thom Hes & Mika Otsen – Thom & Mika

21:00 – 24:00
Non Stop WF!

00:00 – 07:00
Non Stop WF!

07:00 – 10:00
Niels Kentie – Samen Wakker

10:00 – 12:00
Kees van de G – Koffie met Kees

12:00 – 14:00
Martin Van Der Linde – Van 12 tot (T)WEEFF

14:00 – 16:00
Henk Rustenburg – Henk in de middag

16:00 – 18:00
Het middagdipje

18:00 – 19:00
Samen de avond in

19:00 – 21:00
Leo Harlaar – Te Kust en Cultuur

21:00 – 24:00
Peter Timmerman – Folky WEEFF

00:00 – 07:00
Non Stop WF!

07:00 – 10:00
Niels Kentie – Samen Wakker

10:00 – 12:00
Kees van de G – Koffie met Kees

12:00 – 14:00
Martin Van Der Linde – Van 12 tot (T)WEEFF

14:00 – 16:00
Henk Rustenburg – Henk in de middag

16:00 – 18:00
Het middagdipje

18:00 – 19:00
Non Stop WF!

19:00 – 21:00
Martin van der Linde & Marissa Nieuweboer – Friday night live

21:00 – 24:00
Non Stop WF!

00:00 – 12:00
Non Stop WF!

12:00 – 13:00
Nico Heij – Nico op zaterdag

13:00 – 14:00
Nico Heij – Westfriese Estafette

14:00 – 17:00
Rob de Greeuw & Sandra van Leeuwen – Thuis in West-Friesland

17:00 – 23:00
Non Stop WF!

23:00 – 24:00
DJ MauLr – MauLr on Radio

00:00 – 09:00
Non Stop WF!

09:00 – 12:00
Gerard Langeraar – Koffer vol muziek

12:00 – 13:00
Non Stop WF!

13:00 – 16:00
Sport Actueel

16:00 – 19:00
Non Stop WF!

19:00 – 22:00
Weekend-end met Thomas & Bas

22:00 – 23:00
Sjoerd, Sam en Dennis – WEEFF Twist

23:00 – 00:00
Non Stop WF!